Petalz Residences, Kuala Lumpur, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan Klang Lama, Kuala Lumpur, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 13,000,000
17,700
kps
RM 734
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Petalz Residences
Shop Office for Sale
***FULL LOAN***
Shop Office for sale : RM13mil (Negotiable)
Petalz Residences @ Old Klang Road
[Property Detail]
• 9 Story Shop Office
• 17700 sq ft
• Ground & 1st floor-1505 sq ft each floor
• 2nd to 7th floor-2255 sq ft each floor
• 7A floor-1160 sq ft
• Unfurnished
• Freehold
Shop Office for sale : RM13mil (Negotiable)
Petalz Residences @ Old Klang Road
[Property Detail]
• 9 Story Shop Office
• 17700 sq ft
• Ground & 1st floor-1505 sq ft each floor
• 2nd to 7th floor-2255 sq ft each floor
• 7A floor-1160 sq ft
• Unfurnished
• Freehold
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 13,000,000.
Jalan Klang Lama, Kuala Lumpur, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 17,700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.