Pearl Suria, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Sepadu Jalan Sepadu, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 695,000

3

BT

2

BM

1,202

kps

RM 578

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107132178
check-small-f
1,202 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 578.20 psf (lantai)

Tentang Pearl Suria

Pearl Suria Residence Jalan Kelang Lama

Pearl Suria Residence
Size 1202 sf.
Fully furnished 3 bedroom, 2 bath & 1 car park
Asking RM 695K
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HAUS & LANDE REALTORS SDN BHD [ E (1) 2128 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 695,000.
Jalan Sepadu Jalan Sepadu, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,202 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HAUS & LANDE REALTORS SDN BHD [ E (1) 2128 ]