Millerz Square, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Old Klang Road, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
View to Offer
RM 800,000
2
BT
2
BM
884
kps
RM 905
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Millerz Square
Millerz Square Old Klang Road For Sale
Millerz Square @ Old Klang Road – For Sale
Size: 884 sq.ft.
Layout: 2 Bedrooms + 2 Bathrooms
Ideal for own stay or investment.
For viewing appointment, please contact:
Elaine Gan – 0*****
REN11411
Size: 884 sq.ft.
Layout: 2 Bedrooms + 2 Bathrooms
Ideal for own stay or investment.
For viewing appointment, please contact:
Elaine Gan – 0*****
REN11411
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Old Klang Road, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 884 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.