Meadow Park 3, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan 1/130, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
Negotiable
RM 280,000
3
BT
2
BM
972
kps
RM 288.07
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Meadow Park 3
Freehold Meadow Park 3 Condo at Happy Garden for sale
Meadow Park 3 Condo at Happy Garden for SALE
- FREEHOLD
- 972sf
- 3R 2B
- Basic Unit
- Selling price RM280,000 nego
Please feel free to contact MELISSA YONG (REN No: 07181) at 0***** for viewing arrangement.
- FREEHOLD
- 972sf
- 3R 2B
- Basic Unit
- Selling price RM280,000 nego
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Jalan 1/130, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 972 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.