Le Yuan Residence, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan 6/127a Jalan Selesaria, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 680,000

2+1

BT

2

BM

1,164

kps

RM 584.19

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500960501

Tentang Le Yuan Residence

Le Yuan Residence Spacious 1535sf Condo 3 Carparks Near Kuchai MRT

• Le Yuan Residence 1164sf spacious layout
• 2 bedrooms
• 2 bathrooms comfortable for family living
• 2 carparks rare and convenient
• Unique condo pool with sandy beach vibe
• Shuttle van and bus to Kuchai MRT station
• Near NSK Kuchai Lama Sunway Velocity Mid Valley schools cafes banks and daily amenities
• Call or WhatsApp O11-6259*8672*
• Owners welcome to list your property

• Le Yuan Residence 1164平方英尺宽敞单位
• 2间卧室 加1佣人房
• 2间浴室 适合家庭居住
• 2个车位 非常少见
• 度假风沙滩泳池 环境舒适
• 社区接驳车直达Kuchai MRT
• 靠近NSK Kuchai Lama Mid Valley Sunway Velocity 学校餐厅银行齐全
• 有兴趣请致电或WhatsApp O116259*8672

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Jalan 6/127a Jalan Selesaria, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,164 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi