Happy Garden, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Riang 6, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 690,000

3

BT

2

BM

1,540

kps (tanah)

RM 448.05

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501013378
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang Happy Garden

1 Storey 22x70sf Freehold, North, Kitchen Extended

Happy Garden, Taman Gembira, Jalan Selesa, Old Klang Road, Kuchai Lama

-1 Storey Terrace
-Freehold
-Land 22x70sf=1540sf
-3 Room 2 Bathroom
-Located at Jalan Selesa Area
-Facing North
-Kitchen Extended
-Nearby Shoplot
-Easy Access to Kuchai Lama, Old Klang Road, Sri Petaling, OUG, Bukit Jalil

**********************
Asking RM 690k
**********************

www.h*****
www.h*****
www.h*****

Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****

REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, Jalan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Jalan Riang 6, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]