Desa Residency (Residensi Desa), Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

3 Jln Riang Ria 8, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 458,888

3

BT

3

BM

1,208

kps

RM 379.87

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501117014

Tentang Desa Residency (Residensi Desa)

Area Specialist Many Type Unit On Hands Feel Free To Check With Us

[[ Desa Residency ]] For Sale !!!

Build Up : 1208 Sqft
Layout : 3 Bedrooms , 3 Bathrooms
Carpark : 2

Partial Furnished
Freehold

*In order to protect the owner's privacy, the photos of the unit are not actual photos*

*We specialist in helping Landlords to Manage, Rent, and Sale their Residential & Commercial Properties.
All landlords, tenants, buyers are welcome!!!*

*We provide ONE Stop service - Banker and Lawyer arrangement.*

Selling Price : Rm 460,000

For Viewing / Info , Pls Call / Whatsapp :

LUCAS
⓪①③-⑨⑧⑧⑧①②①

#PropertyCode : KC134B
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 458,888.
3 Jln Riang Ria 8, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,208 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]