Citizen @ Old Klang Road, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
Negotiable
RM 10,500,000
3
BM
17,636
kps
RM 595
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Citizen @ Old Klang Road
3 Storey Office Lot Jalan Klang Lama KL
PRICE REVISED from RM11M to RM10.5M NETT
FOR SALE
FACING MAIN ROAD
CORNER LOT + INTERMEDIATE
5.5 & 3 STOREY OFFICE LOT
JALAN KLANG LAMA, KL
OLD KLANG ROAD, KL
=========================
SELLING PRICE : RM 10,500,000 NETT
=========================
DETAILS :
- Tenure : Freehold
- Non Bumi Lot
- 5.5 & 3 Sty Office Lot
- Total Built up : Approx 17,636 sqft
- Total Land Size : 4,169 sqft
- Office + Meeting Rooms
- Renovated unit
FOR SALE
FACING MAIN ROAD
CORNER LOT + INTERMEDIATE
5.5 & 3 STOREY OFFICE LOT
JALAN KLANG LAMA, KL
OLD KLANG ROAD, KL
=========================
SELLING PRICE : RM 10,500,000 NETT
=========================
DETAILS :
- Tenure : Freehold
- Non Bumi Lot
- 5.5 & 3 Sty Office Lot
- Total Built up : Approx 17,636 sqft
- Total Land Size : 4,169 sqft
- Office + Meeting Rooms
- Renovated unit
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 10,500,000.
Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 17,636 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.