Citizen 2, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Citizen Jalan Sri Sentosa 2a, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 418,888

2

BT

2

BM

725

kps

RM 577.78

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501124359

Tentang Citizen 2

Area Specialist Many Type Unit On Hands Feel Free To Check With Us

[[ Citizen 2 ]] For Sale !!!

Build Up : 725 Sqft
Layout : 2 Bedrooms , 2 Bathrooms
Carpark : 2

Fully Furnished
Freehold
High Floor

*We specialist in helping Landlords to Manage, Rent, and Sale their Residential & Commercial Properties.
All landlords, tenants, buyers are welcome!!!*

*We provide ONE Stop service - Banker and Lawyer arrangement.*

Selling Price : Rm 420,000

For Viewing / Info , Pls Call / Whatsapp :

LUCAS
⓪①③-⑨⑧⑧⑧①②①

#PropertyCode : OKR471

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 418,888.
Citizen Jalan Sri Sentosa 2a, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 725 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]