Bloomsvale Menara Vista Petaling, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Lot No. PT12540 Jalan Puchong, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 1,448,000
4
BT
3
BM
1,483
kps
RM 976
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bloomsvale Menara Vista Petaling
Freehold, Luxury 4 Rooms 3 Baths Property, Unblock KL City View
Luxury Bloomsvale Residences for SALE @ RM1,448,000
- 1483 Sqft
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Fully Furnished
- With Kitchen Cabinet
- With Wardrobe and Fitting
- Good Condition
- High Floor
- Ready Now
- 2 Carpark
Please call Jeffrey Hoon O16-2136O49 for appointment viewing and details
- 1483 Sqft
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Fully Furnished
- With Kitchen Cabinet
- With Wardrobe and Fitting
- Good Condition
- High Floor
- Ready Now
- 2 Carpark
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,448,000.
Lot No. PT12540 Jalan Puchong, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,483 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.