Avenue Court, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan 1/133, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 290,000

3

BT

2

BM

949

kps

RM 305.58

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 1993
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501366243

Tentang Avenue Court

For Sale: Avenue Court on Old Klang Road

Available for purchase is the Avenue Court Condo.

Spacious 949sqft
3 bedrooms, 1 bathroom
1 dedicated carpark

Nearby Amenities:
Only 10 minutes to Mid Valley and Sunway Pyramid
A prime location with outstanding accessibility

Come and view to truly appreciate!
Kemudahan bersama
gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 290,000.
Jalan 1/133, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 949 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian