LG Retail Spaces, Jalan Ipoh, Kula Lumpur, Jalan Ipoh

Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 25,617 /bulan

2

BM

10,247

check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501284520
check-small-f
10,247 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.50 psf (lantai)

Tentang LG Retail Spaces, Jalan Ipoh, Kula Lumpur

Lg floor Retail Spaces, Plaza Pengkalan, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

LG floor Retail Spaces, Plaza Pengkalan, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

=== Close to MRT Station ===

- Build up: 10,247sq.ft
- LG level - Ceiling Height 12ft
- Suitable for Snooker, Club or Warehouse Sales

= Owner asking for RM25,617 | Welcome view to offer =

==========================
For More Detail / viewing appointment:
Patrick Chen (REN06625)
Whatapps / call: 0*****
========================

"Our team covers commercial & industrial properties in Klang Valley. You focus on your business, let us handle your business needs with care!"
Owner Welcome to List!
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 25,617 /bulan.
Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 10,247 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]