Kiara East, Jalan Ipoh

Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 440,000

2

BT

1

BM

698

kps

RM 630.37

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501331308

Tentang Kiara East

Kiara East, Taman Wahyu, Jalan Kuching K.L unit for Sale

Kiara East @ Jalan Kuching
698sqft
High Floor
2 Bedroom
1 Bathroom
1 Carpark
Fully Furnished
Facing City View
Rooftop Swimming Pool & Gym Room
Tenanted (Tenant anytime can move out. Agreement is over.)

Selling Rm440k (negotiable)
===============================================
Kindly Contact William Cho 012*597*6160 for more information & viewing appointment. Thank You.

#Owner Are Always Welcome List#
%Pm for Free Area Analysis & Consultant Service

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 440,000.
Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 698 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian