Kiara East, Jalan Ipoh

Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 408,000

2

BT

1

BM

698

kps

RM 584.53

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501133294

Tentang Kiara East

Kiara East condo available. Great opportunity

Kiara East Dex Suite condominium

* Facing east with stunning klcc /lush greenery mountain and city park & lake view
* Fully furnished 2R1B
* One designated car park
* 698 sqft
* Excellent feng shui and peaceful ambiance
* Non bumi
* Leasehold since 2012
* For sale at just 408k

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 408,000.
Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 698 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]