Kiara East, Jalan Ipoh

Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 420,000

1+1

BT

1

BM

698

kps

RM 601.72

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108079915
check-small-f
698 kps luas pelan lantai

Tentang Kiara East

Kiara East Studio Unit

Interested Please Contact Nicole 017 / 66 / 77 / 521

Kiara East
- 698sq feet
- 1+1 bedrooms 1 bathroom
- Studio
- Rm 420k nego

Owner Are Welcome To List
If You Plan To Sell Or Rent Any Property Can Contact Nicole 017 / 66 / 77 / 521

For Viewing Can Contact Nicole 017 / 66 / 77 / 521

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Kampung Batu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 698 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian