Eco Sky, Jalan Ipoh

Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 630,000

2

BT

2

BM

936

kps

RM 673.08

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501396379

Tentang Eco Sky

Eco Sky @ Jalan Kuching, Taman Wahyu service residence for sale.

The above unit located at Jalan Kuching, Taman Wahyu. The full details as follows:-

1) Freehold
2) 936 sqft
3) 2 bedrooms & 2 bathrooms
4) Fully furnished
5) 2 car parks
6) Facing South
7) Currently tenanted but Tenancey expired.
8) Twin Tower KL view from the unit
9) Batu Caves view from facilities floor (swimming pools + gym)
10) Well maintained and move in condition
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

shared-space-o

Dewan serbaguna

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/7 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 630,000.
Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 936 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/7 ]