Eco Sky, Jalan Ipoh

Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 688,000

3

BT

2

BM

1,109

kps

RM 620.38

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500899903

Tentang Eco Sky

Stunning Corner Panoramic View Unit Available @ Eco Sky

Property Type: Service Residence
Position: Corner | Mid-floor
Built-up: 1109 sqft
No. of Bedroom: 3
No. of Bathroom: 2
Maid room/Storage: 0
No. of Carpark: 2 (Covered + Side by Side)
Tenure: Freehold
Occupancy: Owner-Occupied
Selling with: Partial Furnished
Direction: East
Monthly Maintenance Fees: ~RM500​

Highlights/ Remarks:
a) High-floor + move-in ready condition
b) Built-in wardrobes + ID shelves
c) Spacious Laundry/Storage Area
d) Unblocked balcony + Master BR View - Batu Caves, Lake + KL City

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 688,000.
Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,109 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]