Court 28, Jalan Ipoh

Jalan Kasipillay Jalan Kasipillay, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 608,000

3

BT

2

BM

934

kps

RM 651

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108195985
check-small-f
934 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 650.96 psf (lantai)

Tentang Court 28

350m to Mrt 2, 6km to Klcc, 2r2b 3r2b, Many units to choose

COURT 28
934sf, 3r2b, Rm610k negotiable

703sf, 2 bedrooms, 2 bathrooms units
859sf, 906sf 934sf, 3 bedrooms, 2 bathrooms units
Completed. Save Progressive Interest
All Layouts! Many Units to Choose
Limited Offers! Kindly Contact Lau NOW to get more details.
Many units to choose:
www.w*****
Contact Lau NOW for more details

COURT 28
- 350m to MRT 2 Sentul West, bus station (head to Monorail Chow Kit & LRT Titiwangsa)
- 900m to KTM Sentul
- 1.8km to LRT Titiwangsa/Sentul
- 3-4 KM to HKL, Courts
- 5-7km to KLCC/KL Sentral

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 608,000.
Jalan Kasipillay Jalan Kasipillay, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 934 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian