Aman Bali, Jalan Ipoh
Taman Rainbow, Desa Parkcity, Villa Manja, The Ridgewood, Levenue, Davinia, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur
RM 3,499,000
6+1
BT
6
BM
6,100
kps (tanah)
RM 573.61
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Aman Bali
Renovated bungalow for sale
3 Storey Bungalow @ Aman Bali, Jalan Krian, Jalan Ipoh
-Land Size: 6100sf
-Built Up: 5500sf
-6 Rooms 6 Baths
-Renovated Well Kept
-Gated guarded
Please contact Jasemin Chia for viewing.
OI6-998 56O6
-Land Size: 6100sf
-Built Up: 5500sf
-6 Rooms 6 Baths
-Renovated Well Kept
-Gated guarded
Please contact Jasemin Chia for viewing.
OI6-998 56O6
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Private garden
Renovated
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,499,000.
Taman Rainbow, Desa Parkcity, Villa Manja, The Ridgewood, Levenue, Davinia, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.