The M @ Medini Macrolink, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Persiaran Medini Sentral 2, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 672,000
2+1
BT
2
BM
1,119
kps
RM 601
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The M @ Medini Macrolink
Foreigner Can Buy @ Nice Unit @ Airbnb Good Return @ Near Tuas
Macrolink @ Medini (Iskandar Puteri) Fully Furnished Units for Sale
- Location: Medini
- 2+1 Bedroom 2 Bathroom with balcony
- Size 1119sqft
- Duplex unit
- Free 2 Car Parks
- Partially FURNISHED
- PrivateLeasehold
-NO Agent Fee
- 5 mins to Legoland, Gleneagles Hospital & Mall of Medini
- 10 mins to Sunway Big Box, Puteri Harbour, Eco Botanic
- 15 mins to Horizon Hills, Bukit Indah, Tuas Checkpoint
- Location: Medini
- 2+1 Bedroom 2 Bathroom with balcony
- Size 1119sqft
- Duplex unit
- Free 2 Car Parks
- Partially FURNISHED
- PrivateLeasehold
-NO Agent Fee
- 5 mins to Legoland, Gleneagles Hospital & Mall of Medini
- 10 mins to Sunway Big Box, Puteri Harbour, Eco Botanic
- 15 mins to Horizon Hills, Bukit Indah, Tuas Checkpoint
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 672,000.
Persiaran Medini Sentral 2, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,119 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.