The Elysia Park Residence, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 340,000
Studio
1
BM
515
kps
RM 660
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Elysia Park Residence
Good for Investors! No Agent fee
Buy Now & Convert to Freehold Later with less than RM 20k!
Elysia Park Residence(Tower 2)
- Studio 1bathroom
- 516 sqft
- Fully Furnished with GRR 5% Packages
- 1 parking lot
- No Agent fee
- Foreigners eligible to buy
Elysia Park Residence(Tower 2)
- Studio 1bathroom
- 516 sqft
- Fully Furnished with GRR 5% Packages
- 1 parking lot
- No Agent fee
- Foreigners eligible to buy
Kemudahan
Renovated
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 340,000.
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 515 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.