The Elysia Park Residence, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,900 /mo

3

BT

2

BM

1,010

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500930491
check-small-f
1,010 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.87 psf (lantai)

Tentang The Elysia Park Residence

Medini Elysia Park Residence In Excellent Condition

For Rent

Medini Elysia Park Residence In Excellent Condition

-Property Type: Apartment
-Rental Price: Rm 2900
-Land Size: 1010sqft
-Fully Furnished

-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Parking Lot: 2
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /mo.
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,010 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian