The Elysia Park Residence, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 460,000

2

BT

2

BM

770

kps

RM 597

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108445343
check-small-f
770 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 597.40 psf (lantai)

Tentang The Elysia Park Residence

Nice 2 room service apartment at elysia park residence medini iskandar

Elysia Park Residence Medini

For Sale: RM460k
Address: Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri
Type: Service apartment
Unit Type: middle floor
Tenure : Lease and can convert to freehold Non Bumi
Bedroom: 2
Bathroom: 2
Built up: 770 sqft
Renovation: Partial
Furnishing: Partial
Direction:North
Facing: city
Car park: 1
House Year: 6 years
G&G : yes
Reason For Sale:for investment purpose

Ceiloz JH1
肯尼王 Kenny wong 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

CEILOZ REALTY (JH1) SDN BHD [ E (1) 1981/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 460,000.
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 770 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

CEILOZ REALTY (JH1) SDN BHD [ E (1) 1981/1 ]