The Cove Semi-Detached @ Horizon Hills, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya)
No 1 Jalan Eka, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 2,900,000
5
BT
5
BM
3,200
kps (tanah)
RM 906
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Cove Semi-Detached @ Horizon Hills
Horizon Hills The Cove Two Storey Semi D Unobstructed View
For Sale
Horizon Hills The Cove Two Storey Semi D Unobstructed View
-Property Type: Two Storey Semi D
-Selling Price: Rm 2,900,000
-Land size: 3200sqft (40x80)
-Other info: Non Bumi Lot
-Partial Furnished
-24hrs Security
-Gated& Guarded
-Bedrooms: 4+1
-Bathrooms: 5
Horizon Hills The Cove Two Storey Semi D Unobstructed View
-Property Type: Two Storey Semi D
-Selling Price: Rm 2,900,000
-Land size: 3200sqft (40x80)
-Other info: Non Bumi Lot
-Partial Furnished
-24hrs Security
-Gated& Guarded
-Bedrooms: 4+1
-Bathrooms: 5
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Clubhouse
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,900,000.
No 1 Jalan Eka, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.