Teega Suites, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
Negotiable
RM 490,000
Studio
1
BM
580
kps
RM 845
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Teega Suites
Teega Suites / Fully Renovated & Funished / Move-in condition aaa unit
For Sale/Rent | FULLY RENOVATED UNIT
Teega Suites @ Iskandar Puteri
Studio
1 bathroom
580 sqft
International lot
Mid floor
1 car park lot
City view
Fully furnished
Maintenance Fee : RM200
Selling Price : RM490k
Bank Value : RM400k
Rental : RM2100
Pls call / WhatsApp
Hayden Chong (REN 28664)
+6012364
1359
Teega Suites @ Iskandar Puteri
Studio
1 bathroom
580 sqft
International lot
Mid floor
1 car park lot
City view
Fully furnished
Maintenance Fee : RM200
Selling Price : RM490k
Bank Value : RM400k
Rental : RM2100
Pls call / WhatsApp
Hayden Chong (REN 28664)
+6012364
1359
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 490,000.
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 580 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.