Teega Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
Negotiable
RM 688,000
2
BT
2
BM
1,167
kps
RM 590
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Teega Residences
High Floor Seaview Unit Available @ Teega Residences, Puteri Harbour
FOR SALE
Teega Residences @ Puteri Harbour, Iskandar Puteri
Built-up: 1,167 sqft
2 Bedrooms, 2 Bathrooms
Perfect for personal use or investment
Asking Price: RM 688,000
For more information or to arrange a viewing, please reach out to:
Lihyi Liew (REN 52607)
0***** / 0*****
Teega Residences @ Puteri Harbour, Iskandar Puteri
Built-up: 1,167 sqft
2 Bedrooms, 2 Bathrooms
Perfect for personal use or investment
Asking Price: RM 688,000
Lihyi Liew (REN 52607)
0***** / 0*****
Kemudahan
Balcony
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 688,000.
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,167 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.