Taman Mutiara Maju, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Taman Mutiara Maju, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,150,000

4

BT

4

BM

2,100

kps (tanah)

RM 547.62

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501147395
check-small-f
2,100 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Mutiara Maju

Mutiara Maju Property

For Sale: RM1.15mil
Mutiara Maju
JALAN MUTIARA MAJU 1/1x, TAMAN MUTIARA MAJU 81300 SKUDAI, JOHOR

屋型|House Type: Double Storey House
类型|Lot type: End lot
屋身|Land Size 24x70+6ft Land
面积|Built up 2100sqft
房间|Bedrooms : 4
厕所|Bathrooms: 4
家私|Unfurnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Title : Individual
装修|Renovation: Bare Unit
方向|Direction: Southwest | Unblock view
屋龄|Property Age 2025
保安|GNG RM120/mth

See Yin
0*****

**No Co-Broke Unit**
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Taman Mutiara Maju, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian