SiLC Johor, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 12,000,000

4

BM

28,400

kps (lantai)

RM 422.54

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang untuk dijual
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501303334

Tentang SiLC Johor

Detached factory in Gelang Patah Iskandar Puteri Silc near Tuas

SILC Gelang Patah available for sale/rent - Jalan SILC
1.5 storey detached factory
Medium Industry Land area: 43,055.64 sq ft
Built-Up Area: 28,400 sq ft
Warehouse area: 20,173.74 sq ft
Ceiling height: 12 meters
Power supply: 600 Amp
Floor Loading: 20 kN/m²
Gated & Guarded,
Roller Shutters: 4 units
Status of occupancy: Vacant
Selling price: RM12 mil
Expected rental: RM85,200 per month (RM3 psf per mth)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 12,000,000.
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 28,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian