SiLC Johor, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
Negotiable
RM 3,000,000
5,171
kps (lantai)
RM 580.16
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang SiLC Johor
Silc semi-d factory 200amp extra land freehold
For Sale
SILC @ Gelang Patah
Double Storey Semi-Detached Factory (with big land 28’ on the side and 18’ on the back)
• Location : Jalan SILC, Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Gelang Patah)
• Land Area: 9,536 SQFT
• Build-Up: 5,171 SQFT
• Industry: Light Industry (Zoned)
• Non bumi
• Individual Title
• Tenure: Freehold
• Factory Height: 9 Meters
• Power Supply: 200 Amp
• Floor loading : 20kn/m2
• Suitable for Engineering, Warehouse, Fabrication, Packaging, Furnitures, small Machineries, Pharmaceutical and etc…
Selling Price : RM3.2m (nego)
SILC @ Gelang Patah
• Land Area: 9,536 SQFT
• Build-Up: 5,171 SQFT
• Industry: Light Industry (Zoned)
• Non bumi
• Individual Title
• Tenure: Freehold
• Factory Height: 9 Meters
• Power Supply: 200 Amp
• Floor loading : 20kn/m2
Selling Price : RM3.2m (nego)
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,000,000.
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,171 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.