Puteri Cove Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Persiaran Tanjung, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 750,000

2

BT

2

BM

882

kps

RM 850.34

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500674812

Tentang Puteri Cove Residences

2 Bed Sea View For Sale

For Rent & Sale

Puteri Cove @ Puteri Harbour

882 sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
2 car parks
High floor level 31 (T1)
Freehold/Non Bumi
Maintenance fee TBC
Rental RM 3000
Deposit 2+1+0.5
Selling RM 750,000
BV RM 780k

Andy Cheah 0*****
REN 37818
THE ROOF REALTY SDN BHD
E(1)1605/1

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Persiaran Tanjung, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 882 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]