Nusajaya Tech Park (Factory), Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Teknologi Perintis 1, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 9,900,000

1

BM

17,500

kps (lantai)

RM 565.71

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang untuk dijual
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500626789

Tentang Nusajaya Tech Park (Factory)

Nisajaya Tech Park Semi-Detached Factory Available For Purchase

For Sale【罕见业主出售的工厂区域,买厂附送冷房】

Nusajaya Tech Park
- 2 Semi-D Factory
- Medium Industry
- Landsize = 27774sqft
- Build Up 17500sqft
- Incoming 600amp
- Ceiling Height 7 - 12meter
- Freehold
- International
- Ready office to use
- Owner already spend 1mil for cool room & clean room
( Very Suitable for food industrial )

【 Selling prices 9.90m nego 】

Kindly contact me for more details
Calvin Lee
0*****
REN25522
PropLink Union Properties E(3)1329
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

Kemudahan bersama
basketball-o

Gelanggang bola keranjang

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UNION PROPERTIES [ E (3) 1329 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 9,900,000.
Jalan Teknologi Perintis 1, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 17,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UNION PROPERTIES [ E (3) 1329 ]