Nusa Heights (Nusa Puncak), Taman Nusa Perintis, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Jalan Gelang Patah, Taman Nusa Perintis, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 295,000
Studio
1
BM
574
kps
RM 514
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Nusa Heights (Nusa Puncak)
Middle Floor Block E Furnished Studio Unit for Sale @ Nusa Heights Apt
终于跟屋主价钱谈下来了! Nusa Height Studio
Nusa Heights apartment @Gelang Patah
- Studio unit
- Middle floor
- Block E-12
- 574 sqft
- Sell with Furnished
- Freehold
- 目前还Under Master Title屋主还没转名出来,可以做Direct Transfer
Selling Price RM295k
Bank Value RM 330k
欢迎联系 NO CO BROKE UNIT
Kevin Ho 0*****
REN 29547
www.w*****
TRR M-FIGHTERS GROUP
BWGROUP
Nusa Heights apartment @Gelang Patah
- Studio unit
- Middle floor
- Block E-12
- 574 sqft
- Sell with Furnished
- Freehold
- 目前还Under Master Title屋主还没转名出来,可以做Direct Transfer
Selling Price RM295k
Bank Value RM 330k
欢迎联系 NO CO BROKE UNIT
Kevin Ho 0*****
REN 29547
www.w*****
TRR M-FIGHTERS GROUP
BWGROUP
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 295,000.
Jalan Gelang Patah, Taman Nusa Perintis, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 574 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.