Noble Park Grand Pool Villas East Ledang, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Noble Park Jalan Hang Tuah 1/5 - 1/8, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,300,000
6
BT
6
BM
10,500
kps (tanah)
RM 409.52
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Noble Park Grand Pool Villas East Ledang
East ledang bungalow with pool and car garage
Asking rm4.3M
With car garage and pool
6+1 bedroom
6bath room
Land size 10500 sqft
Built up 6000 sqft
6+1 room
With car garage and pool
6+1 bedroom
6bath room
Land size 10500 sqft
Built up 6000 sqft
6+1 room
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,300,000.
Noble Park Jalan Hang Tuah 1/5 - 1/8, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.