Meridin Suites @ The Meridin, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)
3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 330,000
2
BT
1
BM
530
kps
RM 622.64
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Meridin Suites @ The Meridin
Meridin Medini / 2 Bed 1 Bath / Condo For Sale / Nusa Jaya / Tuas
Meridin Medini @ Nusa Jaya, Iskandar Puteri, Tuas
Type: Condo
Unit Type: Corner Lot
Build up: 530 sqft
Bedroom: 2 Convert (Original 1 Bed)
Bathroom: 1
Furnishing: Fully Furnished
G&G: Yes
Car park: 1
Close to Medini, Sunway Grid, Teega Suites, Teega Residence, 1medini, Medini Signature, Legoland
Selling Price: RM 330,000
Please call or WhatsApp
Jacky Ong
REN 30712
0*****
www.w*****
xxxno cobrokexxx
vv
Type: Condo
Unit Type: Corner Lot
Build up: 530 sqft
Bedroom: 2 Convert (Original 1 Bed)
Bathroom: 1
Furnishing: Fully Furnished
G&G: Yes
Car park: 1
Selling Price: RM 330,000
Please call or WhatsApp
Jacky Ong
REN 30712
0*****
www.w*****
xxxno cobrokexxx
vv
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 530 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.