Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Persiaran Ledang Heights, Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

Negotiable

RM 2,488,147

23,696

kps

RM 105.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Tanah for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501303292
check-small-f
23,696 kps luas tanah
check-small-f
RM 105.00 psf (tanah)

Tentang Ledang Heights

Nusajaya Ledang Heights Residential Bungalow Land for sale

Property Details : LH002
Type of Property : Bungalow Land
Category of Land : Residential
Tenure : Freehold
Land Area : Approx. 23,696 sq.ft
Selling Price : RM 2,488,147.00
Facing : South East
www.w*****
Click the website link to check on our latest factory/land listing and updated news.
Welcome owner to list your properties to us.
Please contact Eva Tan +6***** for further information.
Industrial agent specialist.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,488,147.
Persiaran Ledang Heights, Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]