Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Persiaran Ledang Heights, Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 3,750,000
4+1
BT
5
BM
11,909
kps (tanah)
RM 315
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ledang Heights
Ledang Heights 1.5 Storey Bungalow With Swimming Pool For Sale
FOR SALE
Ledang Heights @ Iskandar Puteri
1.5-Storey Bungalow with Swimming Pool
- Land area : 11,909 sqft
- Built up : 4,500 sqft
- 4+1 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Freehold
- International Lot
- Gated and Guarded / 24 Hours Security
- Unblock View
- Partially Furnished
Asking Price : RM3.75Mil
Tainn Kong
6O10-221 O6O7
C1202
Ledang Heights @ Iskandar Puteri
1.5-Storey Bungalow with Swimming Pool
- Land area : 11,909 sqft
- Built up : 4,500 sqft
- 4+1 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Freehold
- International Lot
- Gated and Guarded / 24 Hours Security
- Unblock View
- Partially Furnished
Asking Price : RM3.75Mil
Tainn Kong
6O10-221 O6O7
C1202
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Retail stores
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,750,000.
Persiaran Ledang Heights, Ledang Heights, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.