Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 23,517,419

0

BM

34,584

kps (lantai)

RM 680.01

check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501280628
check-small-f
34,584 kps luas pelan lantai

Tentang Kawasan Perindustrian SILC

Single Storey Detached Factory / Warehouse with Mezz Office for Sale

Subject Property : SILC, Nusajaya, Johor (ET.F951, Plot 6)
Category of Land : Medium Industry
Tenure : Freehold
Type of Building : Single Storey Detached Factory / Warehouse with Mezz Office
Land up Area : Approx. 1.29 acres
Build up Area : Approx. 34,584 sq.ft
Power supply : 1,000 Ampere
Ceiling Heights
- Warehouse : 13.0 Meter
- Office: 6.0 Meter
Floor loading : 20 kN/m²
Selling Price : RM 23,517,419.00 @ RM 680.00 /sf

*Facilities : Dock levelers & lifts
*Booking Deposit : RM50,000 or 1% of purchase price (whichever
is higher)
*Sales Package : Free SPA legal fees with appointed Panel Lawyer
Please contact Alice Tee via WhatsApp for viewing arrangement.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 23,517,419.
Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 34,584 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]