Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,738,000
2
BM
7,290
kps (lantai)
RM 650
psf (lantai)
Gambar
Tentang Kawasan Perindustrian SILC
Limited for sale for rent
*Semi Detached Factory For Sale and For Rent*
* Kawasan Perindustrian SILC*
2 Storey Semi Detached factory attach with 2 storey office building
Land Type: Medium Industry
Land area: 8,518 sqft (approx)
Built Up: 7,290 sqft (approx)
Power supply: 200 amp
Floor capacity : 20KN/m2
Celling Heights: 7.5 M
Intermediate Lot
Freehold
Rental Price: RM18,225
Selling price RM 4.738million
Vic lim
WhatsApp 0*****
* Kawasan Perindustrian SILC*
Land Type: Medium Industry
Land area: 8,518 sqft (approx)
Built Up: 7,290 sqft (approx)
Power supply: 200 amp
Floor capacity : 20KN/m2
Celling Heights: 7.5 M
Intermediate Lot
Freehold
Rental Price: RM18,225
Selling price RM 4.738million
Vic lim
WhatsApp 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,738,000.
Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,290 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.