Indah Court Apartment, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Jalan Indah 23/2, Jalan Indah 23/1, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 358,000
3
BT
2
BM
850
kps
RM 421
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Indah Court Apartment
Bukit Indah Apartment For Sale
#𝗕𝘂𝗸𝗶𝘁𝗜𝗻𝗱𝗮𝗵 #𝗜𝗻𝗱𝗮𝗵𝗖𝗼𝘂𝗿𝘁 #𝗙𝘂𝗹𝗹𝗟𝗼𝗮𝗻 角头单位出售
Indah Court Apartment @ Bukit Indah
850 sqft
3房2厕|3 beds 2 bath
角头单位|Corner lot
中等楼层|Medium Floor Block E1
永久地契|Freehold
非土著单位|Non Bumi Lot
保安围篱|Gated&Guarded (RM220+/mth)
售价|Selling RM358K Nego
不等了,好的单位只有一间抢掉就没有了~
Nic 0*****
Indah Court Apartment @ Bukit Indah
850 sqft
3房2厕|3 beds 2 bath
角头单位|Corner lot
中等楼层|Medium Floor Block E1
永久地契|Freehold
非土著单位|Non Bumi Lot
保安围篱|Gated&Guarded (RM220+/mth)
售价|Selling RM358K Nego
不等了,好的单位只有一间抢掉就没有了~
Nic 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Clubhouse
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 358,000.
Jalan Indah 23/2, Jalan Indah 23/1, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.