Idaman Residence, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Idaman 8 Jalan Idaman 5/9, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 470,000

3+1

BT

2

BM

1,141

kps

RM 411.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501395699

Tentang Idaman Residence

Idaman Residence, Nusa Idaman, 3 bedrooms, partially furnished, gng

Asking Price :RM 470k
Address : Blk A LV3, Idaman Residence, Jalan Idaman 9, Taman Nusa Idaman, 79100 Iskandar Puteri, Johor
Type : Apartment
Unit Type: Intermediate lot
Tenure: Freehold non-bumi lot
Bedroom : 3+1
Bathroom : 2
Car park : 1
Built up : 1141 sqft
Renovation : Partially renovated with kitchen countertop and more
Furnishing : Partial furnishing
Facing: Swimming Pool
G&G : Yes

016717
9657 Yvonne

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VAG PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 2108 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 470,000.
Jalan Idaman 8 Jalan Idaman 5/9, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,141 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VAG PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 2108 ]