Idaman Residence, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Idaman 8 Jalan Idaman 5/9, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 408,000

2

BT

2

BM

972

kps

RM 419.75

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501357825

Tentang Idaman Residence

Idaman Residence 2 room for sale

For  Sale
(GS4401)

Fully Address : Idaman Residence, Jalan Idaman 8 Jalan Idaman 5/9, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
Property Type :  Service Apartment

Bedroom : 2
Bathroom : 2
Built up : 972 sqft

Remark :  
- Fully Furnished
- Bukit Indah

Asking Price : RM 408 k

--No Cobroke--

【征求产业/ property sales&rent】
--欢迎屋主委托产业
**为你解决所有买/卖/租的问题
**提供免费产业估价
**提供专业银行贷款服务/律师

**马上联系我来咨询! 预约了解更多详情,掌握最新动态!gs180526

#Serene hiew | ‪ +6*****

#Whatsapp: www.h*****
Ren26317
Propnex Realty Sdn Bhd
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 408,000.
Jalan Idaman 8 Jalan Idaman 5/9, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 972 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]