Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,388,000
0
BM
1,800
kps
RM 2,437.78
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Eco Botanic
Jalan Eko Botani, Eco Botanic, Iskandar Puteri 3 Storey Shop Lot For
===Details===
• Location: Jalan Eko Botani, Eco Botanic, Iskandar Puteri 79100 Johor Bahru
• Lot Type: 3 Storey Shop Lot
• Land Area: 1,800 Sqft (24' x 75')
• Built-Up: 5,400 Sqft
• Tenure: Freehold
Remarks:
*Ground Floor Is Rented, Tenancy End Q1 2028
Selling Price: RM 4,388,000
—————————————————————
*Please Feel Free To Call For Further Info And Viewing Appointment
*Kindly Call / WhatsApp
+6***** Jesslyn Foong
*We welcome all Buying, Selling, Renting, & Letting of Industrial & Commercial Properties*
210503
• Lot Type: 3 Storey Shop Lot
• Land Area: 1,800 Sqft (24' x 75')
• Built-Up: 5,400 Sqft
• Tenure: Freehold
Remarks:
*Ground Floor Is Rented, Tenancy End Q1 2028
Selling Price: RM 4,388,000
—————————————————————
*Kindly Call / WhatsApp
+6***** Jesslyn Foong
210503
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,388,000.
Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.