Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Jalan eko botani 2/x, Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
Negotiable
RM 1,580,000
4+1
BT
5
BM
2,240
kps (tanah)
RM 705
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Eco Botanic
Eco Botanic Cluster Just 100 Metres From Eco Boulevard Shops
For Sale:
Eco Botanic @ Davenham
100 metres WALKING DISTANCE to Eco Boulevard shoplots
2 storey Cluster
Land Size 32×70 , 2240sqft
Build Up 2454sqft
4+1 Bedrooms , 5 Bathrooms
Gated & Guarded
International Lot , Freehold
Facing North West
Partial Furnished
Asking Rm1.58mil
Bank Value Rm1.60mil
Please contact for viewing: -
Ricky Woo (PropNex REN 46356)
www.w*****
+6*****
Eco Botanic @ Davenham
100 metres WALKING DISTANCE to Eco Boulevard shoplots
2 storey Cluster
Land Size 32×70 , 2240sqft
Build Up 2454sqft
4+1 Bedrooms , 5 Bathrooms
Gated & Guarded
International Lot , Freehold
Facing North West
Partial Furnished
Asking Rm1.58mil
Bank Value Rm1.60mil
Please contact for viewing: -
Ricky Woo (PropNex REN 46356)
www.w*****
+6*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,580,000.
Jalan eko botani 2/x, Eco Botanic, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,454 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.