D'Rich Executive Suites, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 430,000

3

BT

2

BM

904

kps

RM 475.66

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501385242

Tentang D'Rich Executive Suites

Taman Nusa Bestari Drich Executive Suites 3bed Renovated Johor Bahru

Nusa Duta / Nusa Bestari / Bukit Indah / Perling / Iskandar Puteri / Sutera / Tun Aminah

- Service Apartment 
- Level 9
- Freehold Non Bumi
- 3 Bedroom
- 2 Bathroom
- 904 sqft Build Up
- Basic Renovation
- Partial Furnished
- Gated & Guarded
- 2 Car park (L5)
- Facing North
- Unblock view
- Maintenance Fee RM350+-
- 10 Years Completed
- Reason for Sale: Investment
- Asking Price RM430K
- BV RM480K - RM500K
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

shared-space-o

Dewan serbaguna

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 904 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties