D'Rich Executive Suites, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 420,000

3

BT

2

BM

904

kps

RM 464.60

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326215

Tentang D'Rich Executive Suites

D'Rich Apartment Nusa Duta Connected Tuas 2nd Link & JB Causeway

D’Rich Executive Suites @ Nusa Duta Condominium at Iskandar Puteri for SALE.

~ Selling price: RM420k
~ Size: 904SF
~ Freehold & Non-Bumi Lot
~ 3 Bedrooms & 2 bathrooms
~ Low floor
~ 2 car parks
~ Renovated, built-in wardrobes, false ceiling & lighting, kitchen cabinet
~ Partially furnished, air-cons, water heaters, bedroom sets & more.

* Short distance to Lotus & Aeon shopping malls
* Easily link to 2nd Link Tuas.
* 20-minute drive away from Johor Bahru City Centre.

Contact us now for more details and arrange a viewing.

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 904 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian