D'Pristine, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Lebuh Medini Utara, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 345,000
2
BT
2
BM
771
kps
RM 447
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Pristine
Medini / Iskandar Puteri / Lego Land
For Sales SA512
D Pristine
Property Type: Service Apartment
Selling Price: RM348,000
Bank Value: RMTBC
Build Up Area: 771 sqft
Sub-Sales
Leasehold
International Lot
Strata Title
Non Bumi Lot
Tenanted
Rental Income: RM 1850
Tenancy Expired: Jan 2026
Apartment Listing
2 Bedroom 2 Bathroom
Property Type: Service Apartment
Selling Price: RM348,000
Bank Value: RMTBC
Build Up Area: 771 sqft
Sub-Sales
Leasehold
International Lot
Strata Title
Non Bumi Lot
Tenanted
Rental Income: RM 1850
Tenancy Expired: Jan 2026
Apartment Listing
2 Bedroom 2 Bathroom
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 345,000.
Lebuh Medini Utara, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 771 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.