D'Pristine, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)
Lebuh Medini Utara, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 370,000
2
BT
2
BM
771
kps
RM 480
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Pristine
D Pristine for sale at Medini
For Sale️
D’Pristine @ Medini (Opposite Legoland)
771 sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
Original furnished
Facing Legoland
High floor
Currently tenanted
Maintenance fee RM 230 p/m
Selling RM 370k
BV RM 410k
D’Pristine @ Medini (Opposite Legoland)
771 sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
Original furnished
Facing Legoland
High floor
Currently tenanted
Maintenance fee RM 230 p/m
Selling RM 370k
BV RM 410k
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 370,000.
Lebuh Medini Utara, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 771 kps.
Private lease scheme.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.