BUKIT INDAH BANDAR NUSAJAYA, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Indah, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

Boleh dirunding

RM 1,830,000

5+1

BT

6

BM

3,367

kps (tanah)

RM 543.51

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500229531
check-small-f
3,367 kps luas pelan lantai
check-small-f
3,367 kps luas tanah (45 ft x 80 ft)

Tentang BUKIT INDAH BANDAR NUSAJAYA

Bukit Indah D Grande 2 Storey Semi D Fully Renovated Near Aeon & Tuas

Bukit Indah D’Grande 双层半独立45x80sqft 出售~很美丽很高级很有质感的北欧复古风室内设计~ 5+1房适合大家庭的你~方向东北 靠近Aeon Bukit Indah 方便来回新马工作的朋友

【Bukit Indah D'Grande】Limited Double Storey Semi D 45x80sqft For Sale~ Fully Renovated Good Condition~Near shoplot & Aeon Bukit Indah / 20mins to JB CIQ~
================
For Sale: RM1.83mil
================

Address: D'Grande @ Bukit Indah, x Jalan Indah 14/x, Taman Bukit Indah 79100 Iskandar Puteri.

- Double Storey Semi D (Prado type)
- Freehold International Lot
- 5+1 Bedrooms 6 Bathrooms
- Land size: 45x80 sqft
- Built up: 3367 sqft
- Fully renovated
- Partial furnished
- Direction : Northeast 东北
- Facing : House
- 24hr Gate & Guard (RM220/mth)
- Reason For Sale : upgrade
.
Call / WhatsApp:
REN42765 地产小妹 VAG Sharon Wong
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,830,000.
Jalan Indah, Bukit Indah, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,367 kps.
Not Applicable.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]