Almas, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 378,000

1

BT

1

BM

520

kps

RM 726.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501396676

Tentang Almas

Almas Suites 1 Bed Apartment For Sale @ Iskandar Puteri

FOR SALE

Almas Suites @ Iskandar Puteri

Property details:

- Apartment
- BUA : 520 sqft
- 1 Bedroom, 1 Bathroom
- Facing : City & Lake View
- Non Bumi Lot
- Tenure : Freehold
- Renovated Unit
- Gated & guarded

Selling Price: RM 378K

Call us for viewing today!

Edward Gan (REN33524)
0*****
www.h*****
THE ROOF REALTY E(1)1605/1

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 378,000.
Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 520 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]