Almas, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 600,000

2

BT

2

BM

896

kps

RM 669.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200464936

Tentang Almas

Almas Suites

For Sale SA363
Almas Suites
Google Map: www.h*****
Property Type: Condominium
Build Up Area: 896 SQFT

Sub-Sales
Freehold
Non Bumi Lot
Strata Title
Owner's Weekend house

Apartment Listing
Duplex
2Bedroom 2Bathroom
Floor: High
City View
Partial Furnished
1Carparks
Maintenance Fee: TBC

Remark:
1.Available viewing on Friday & Saturday
2.Renovated with RM100K
3.Leaving behind the following’s electrical items:
* Smart LED TV (SAMSUNG 58 and 50 inch)
* French doors refrigerator (HITACHI 450L) wide & spacious to house frozen & chill items.
* Front load washing machine. (LG 14KG/8KG Inverter Washer & Dryer)
* Microwave oven (SHARP). Facilitates heating & defrosting foods.
* A queen size bed with storage & mattress from Superior Pro.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 896 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi